  • CU-TZ35CKE: Buitenunit TZ R32 single 3,5 kW
Afbeeldingen van CU-TZ35CKE: Buitenunit TZ R32 single 3,5 kW
  • Specificaties
Product specificaties
Attribuut naamAttribuut waarde
Koelcapaciteit3,5 kW
Verwarmingscapaciteit4 kW
Voeding230 V
Bekabeling binnenunit/buitenunit4G1,5
Aanbevolen afzekerwaarde16 A
Afmeting542x780x289
Gewicht29 kg
Product specificaties
Attribuut naamAttribuut waarde
Koelcapaciteit3,5 kW
Verwarmingscapaciteit4 kW
Voeding230 V
Aanbevolen afzekerwaarde16 A